Kontakt

Vi tar din träning lika seriöst som du gör. Alla våra produkter är utvecklade på ett sätt som gör att din anläggning alltid är perfekt utrustad för alla träningstillfällen.

HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.

Namn (krävs)

E-post (krävs)

Mobil (krävs)

Ort

Ditt meddelande

PRO TEAMET

SALES

stuart.lascelles@casall.se
+46 703 012 877

Stuart Lascelles

Sales Manager Sweden

Andreas Totsås

Region Väst

mats.hellgren@casall.se
+46 11 32 56 14
+46 706 44 10 80

Mats Hellgren

Region Öst

Patric Nilsson

Region Södra

Åsa Bende

Region Nord

asa.bende@casall.se

+46709678465

SERVICE

gunnar.ostholm@casall.se
+46 11 325646

Gunnar Östholm

Service Manager

Stefan Wallentinson

anders.hedin@casall.se
+46 11 32 56 18

Anders Hedin

Johan Karlsson

Magnus Hummelgren

Tommy Järvinen

Joakim Jangsved

Marcus Sundquist

LOGISTICS AND PURCHASING

Marcus Petré

Logistics Manager

madelene.gideskog@casall.se
+46 11 32 56 36

Madelene Gideskog

Inbound

CUSTOMER SUPPORT

Malin Gelin

Head of Customer Support

Angelica Karlsson

Customer Support

PRODUCTS AND MARKETING

fredrik.lindgren@casall.se
+46 11 32 56 26
+46 709 91 76 07

Fredrik Lindgren

Product Manager

rebecca.gelin@casall.se

+4670 248 18 48

Rebecca Gelin

Marketing Coordinator
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Casall PRO