Kontakt - Casall PRO
Kontakt

Vi tar din träning lika seriöst som du gör. Alla våra produkter är utvecklade på ett sätt som gör att din anläggning alltid är perfekt utrustad för alla träningstillfällen.

HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.

Namn (krävs)

E-post (krävs)

Mobil (krävs)

Ort

Ditt meddelande

PRO TEAMET

SALES

Stuart Lascelles

HEAD OF SALES

stuart.lascelles@casall.se

+46 703 01 28 77

Andreas Totsås

Region väst

andreas.totsas@casall.se

+46 723 52 32 22

Åsa Bende

Region Nord

asa.bende@casall.se

+46 709 67 84 65

Mats Hellgren

Region Öst

mats.hellgren@casall.se

+46 706 44 10 80

Patric Nilsson

Region Syd

patric.nilsson@casall.se

+46 709 68 35 16

SERVICE

Stefan Wallentinson

Technical support / spare parts

Anders Hedin

Technical support / spare parts

service@casall.se

+46 11 32 56 18

Johan Karlsson

Service / Installation

Marcus Sundquist

Service / installation

Tommy Järvinen

Assembly / delivery

Joakim Jangsved

Assembly / delivery

LOGISTICS AND PURCHASING

Markus Petré

Logistic manager

markus.petre@casall.se

+46 11 32 56 07

Madelene Gideskog

Inbound

inboundpro@casall.se

+46 11 32 56 23

Magnus Hummelgren

Outbound

outboundpro@casall.se

+46 11 32 56 36

CUSTOMER SUPPORT

Malin Gelin

Head of Customer Support

infopro@casall.se

+46 11 32 56 22

Angelica Karlsson

Customer Support

infopro@casall.se

+46 11 32 56 22

PRODUCTS AND MARKETING

Fredrik Lindgren

Product Manager

fredrik.lindgren@casall.se

+46 11 32 56 26

+46 709 91 76 07

Erica Medberg

Marketing Coordinator

erica.medberg@casall.se

+46 11 32 56 40

+46 702 28 80 89

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Casall PRO