Kontakt

Vi tar din träning lika seriöst som du gör. Alla våra produkter är utvecklade på ett sätt som gör att din anläggning alltid är perfekt utrustad för alla träningstillfällen.

HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

Fyll i formuläret nedan så tar vi kontakt med dig.

Namn (krävs)

E-post (krävs)

Mobil (krävs)

Ort

Ditt meddelande

PRO TEAMET

SALES

null

ulf.pettersson@casall.se

+46 11 32 56 01

Ulf Petterson

null

mats.hellgren@casall.se
+46 11 32 56 14
+46 706 44 10 80

Mats Hellgren

Region Södra Sthlm & Södra Sverige
null

erik.granlund@casall.se
+46 703 01 42 26

Erik Granlund

Region Norra Sthlm & Norra Sverige

Patric Nilsson

Region Södra Sverige

Andreas Totsås

Region Västra Sverige

Christer Andersson

Sales Manager Sweden

SERVICE

Stefan Wallentinson

null

anders.hedin@casall.se
+46 11 32 56 18

Anders Hedin

Johan Karlsson

Magnus Hummelgren

Tommy Järvinen

null

tobias.lindroth@casall.se
+46 705 32 56 40

Tobias Lindroth

null

Joakim Jangsved

Marcus Sundquist

LOGISTICS AND PURCHASING

Marcus Petré

Logistics Manager
null

madelene.gideskog@casall.se
+46 11 32 56 36

Madelene Gideskog

Coordinator

CUSTOMER SUPPORT

Malin Gelin

Head of Customer Support

Angelica Karlsson

Customer Support

PRODUCTS AND MARKETING

null

fredrik.lindgren@casall.se
+46 11 32 56 26
+46 709 91 76 07

Fredrik Lindgren

Product Manager

rebecca.gelin@casall.se

+4670 248 18 48

Rebecca Gelin

Digital Content Administrator

CEO/VD

Lars Landin

CEO/VD
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Casall PRO